کد خبر : 2634
تاریخ انتشار : چهارشنبه 20 تیر 1403 - 14:41
-

اتفاقات عجیب در شورای شهر و شهرداری بروجرد : از کلنگ زنی تا پروژه خطاب کردن زیرسازی ، لکه گیری و آسفالت یک معبر شهری !!!

اتفاقات عجیب در شورای شهر و شهرداری بروجرد : از کلنگ زنی تا پروژه خطاب کردن زیرسازی ، لکه گیری و آسفالت یک معبر شهری !!!

🔰 کار فنی و عمرانی شهرداری‌ها ؛ تنها در آسفالت خلاصه نمی‌شود اما این امر از حیث اجتماعی مهمترین است ، چرا که مستقیما با زندگی مردم در ارتباط بوده و باید توجه داشته باشیم طرح نهضت آسفالت مورد تاکید جدی همه بخش‌های حاکمیتی است . اینکه آسفالت یک محله را در بوق و کرنا

🔰 کار فنی و عمرانی شهرداری‌ها ؛ تنها در آسفالت خلاصه نمی‌شود اما این امر از حیث اجتماعی مهمترین است ، چرا که مستقیما با زندگی مردم در ارتباط بوده و باید توجه داشته باشیم طرح نهضت آسفالت مورد تاکید جدی همه بخش‌های حاکمیتی است .
اینکه آسفالت یک محله را در بوق و کرنا کنیم مورد تایید نیست چرا که این اقدام جزء وظایف ذاتی شهرداری ها و شورای های شهر است .

🔸️ در این بین گاهی از شهرداری و شورای شهر بروجرد اخباری عجیب مخابره می‌شود ؛ از پروژه خطاب کردن یک عملیات ساده و پیش افتاده زیر سلزی ، بهسازی و آسفالت معابر که طبیعتا وظیفه قانونی آنان‌ بشمار میرود تا گاهی پا را فراتر نهادن و آیین کلنگ زنی برای زیرسازی ، بهسازی و آسفالت معابر شهری .

🔹️ لازم است مدیران و مسئولان متولی در شورای شهر و شهرداری بروجرد ؛ واژه پروژه و عملیات را مطالعه و متوجه تفاوت میان این دو شوند ؛ تا اینگونه نباشد که وظیفه ذاتی خود را در بوق و کرنا کرده و از آن تعبیر به پروژه نمایند .

🔷️ البته یقینا آنان‌ به خوبی واقف به این هستند که میان پروژه و عملیات تفاوت عمده وجود دارد ولی در سال پایانی عمر مدیریت شورای شهر و شهرداری بروجرد اینگونه اخبار و انتشار آن جز کارنامه سازی کاذب و بولد نمودن اخبار معمولی و صرفا وظیفه ذاتی هدفی دیگر نخواهد داشت .

🟥 اگر مسئولان شورای شهر و شهرداری بروجرد خود را ملزم به پاسخگوی افکار عمومی مردم و اصحاب رسانه بدانند باید پاسخ دهند : در حوزه ترافیک بروجرد برای رفع این مشکل و معضل در طول ۳ سال چه اقدامات و پروژه های درست و حسابی کلنگ زنی و به سرانجام رساندند ؟ آیا طرح توسعه میدان قیام یا رازون بروجرد را توانستند در طی ۳ سال از عمر مدیریت خود به سرانجام برسانند؟! آیا میادین نیمه تکمیل بروجرد به سرانجام رسید ؟! آیا دروازه ورودی شهر بروجرد به سرانجام رسید ؟! آیا پروژه مجتمع تجاری هشت بهشت بروجرد در این ۳ سال پیگیری و به سرانجام رسید ؟! ووووو سؤالات بسیاری که در اذهان عمومی ، منتقدان و اهالی رسانه بی پاسخ باقی مانده .

💠 در پایان توصیه می شود مسئولان شورای شهر و شهرداری بروجرد بجای فریب افکار عمومی مردم و با پرهیز از کارنامه سازی کاذب وظایف خود را با عنوان پروژه خطاب نکنند و به فرموده مقام معظم رهبری از کارهای نمایشی پرهیز کنند و کار واقعی انجام دهند . چرا که مردم امروز به خوبی واقف و آگاه به مسائل هستند و فرق کار نمایشی با کار عمرانی در راستای خدمت به خود را که بدور از فضای بولد و رسانه ای کردن باشد به خوبی تشخیص خواهند داد .

✍️ سید مصطفی حسینی
خبرنگار پایگاه خبری اندیشه زاگرس

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

شهروندخبرنگار ما ارسال✅