هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی وفای آنان زمینه ساز استقرار سلامت جامعه اسلامی است.

♦️امیر سرتیپ دوم مراد خوشکنارفرماندهی قرارگاه عملیاتی لشکر۸۴ پیاده لرستان در پیامی هفته نیروی انتظامی ر را تبریک گفت.

✍متن این پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم.

🔺هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی وفای آنان زمینه ساز استقرار سلامت جامعه اسلامی است.

🔺نیروی انتظامی ضمن نقش‌آفرینی ماندگار در هشت سال دفاع مقدس پس از جنگ نیز با تاثیر آموزه‌های اسلامی و تعالیم ناشی از توصیه‌ها و رهنمودهای حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای حفظه الله تعالی و امن و تکیه‌گاه ملت ایران بوده است و در سایه قانون‌مداری تمامی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود را برای تعمیق امنیت و آرامش مردم قدرشناس کشورمان به کار گرفته است به نحوی که بخش اعظمی از امنیت مثال زدنی کشور مرهون ایثارگری و فداکاری و جانبازی غیورمردان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

🔺آری شیرمردان نیروی انتظامی با استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در ایجاد امنیت و آسایش مردم بلا تلاش فراوان جان خویش را نثار کرده‌اند و با شجاعت و هوشیاری و بهره گیری از دستاوردهای عملی و فنی در راستای تامین نظم و امنیت جامعه گام بر می دارند.

🔺اینجانب این هفته مبارک را خدمت آحاد جان برکفان نیروی انتظامی ، به خصوص نیروهای انتظامی مستقر در استان لرستان تبریک عرض نموده و برای آنان سلامتی و موفقیت در امورات روزمره از خداوند منان خواهان و خواستارم

  • نویسنده : روابط عمومی لشکر ۸۴ ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • منبع خبر : اندیشه زاگرس